Bijeenkomst wedstrijd app dinsdagavond 24 oktober https://t.co/fw7HFIvlqH
Image is not available
Gebruik kunstgras en sportcomplex https://t.co/SPa9DoWCyG
Image is not available
Streefkerk wint van DFC https://t.co/d5m99RjMcw
Image is not available
Tussenstand: Streefkerk - DFC 6-1 76e minuut
Image is not available
Tussenstand: Streefkerk - DFC 6-0 Lennert de Vries 61e minuut
Image is not available
Slider
KNVB 3e klasse C Zuid 1 2017-2018
Print
WD 01 23-09-2017 14:30 ZBC '97 6 : 3 Vuren
  23-09-2017 14:30 EBOH 1 : 2 Alblasserdam
  23-09-2017 14:30 Schelluinen 2 : 2 De Zwerver
  23-09-2017 14:30 Leerdam Sp 2 : 2 Asperen
  23-09-2017 14:30 Groote Lindt 1 : 0 Streefkerk
  23-09-2017 15:00 IFC 5 : 0 DFC
  23-09-2017 15:00 De Alblas 2 : 2 Ameide

WD 02 30-09-2017 14:30 Streefkerk 1 : 0 IFC
  30-09-2017 14:30 DFC 0 : 2 EBOH
  30-09-2017 14:30 Vuren 5 : 2 Schelluinen
  30-09-2017 14:30 Alblasserdam 1 : 1 Groote Lindt
  30-09-2017 15:00 De Zwerver 0 : 0 Leerdam Sp
  30-09-2017 15:00 Asperen 1 : 1 De Alblas
  30-09-2017 15:00 Ameide 0 : 2 ZBC '97

WD 03 07-10-2017 14:30 EBOH 2 : 1 Streefkerk
  07-10-2017 14:30 Schelluinen 2 : 2 Ameide
  07-10-2017 14:30 Groote Lindt 0 : 1 De Zwerver
  07-10-2017 14:30 ZBC '97 5 : 2 Asperen
  07-10-2017 14:30 DFC 2 : 2 Alblasserdam
  07-10-2017 14:30 Leerdam Sp 1 : 5 De Alblas
  07-10-2017 15:00 IFC 1 : 1 Vuren

WD 04 14-10-2017 14:30 Vuren 0 : 3 Groote Lindt
  14-10-2017 14:30 Alblasserdam 3 : 1 IFC
  14-10-2017 14:30 Streefkerk 6 : 1 DFC
  14-10-2017 15:00 De Alblas 3 : 0 ZBC '97
  14-10-2017 15:00 Ameide 1 : 0 Leerdam Sp
  14-10-2017 15:00 De Zwerver 3 : 3 EBOH
  14-10-2017 15:00 Asperen 1 : 2 Schelluinen

WD 05 21-10-2017 14:30 ZBC '97 - : - IFC
  21-10-2017 14:30 Vuren - : - Leerdam Sp
  21-10-2017 14:30 Schelluinen - : - Groote Lindt
  21-10-2017 15:00 De Alblas - : - EBOH
  21-10-2017 15:00 Asperen - : - Streefkerk
  21-10-2017 15:00 Ameide - : - DFC
  21-10-2017 15:00 De Zwerver - : - Alblasserdam

WD 06 28-10-2017 14:30 Groote Lindt - : - De Alblas
  28-10-2017 14:30 Leerdam Sp - : - Streefkerk
  28-10-2017 14:30 DFC - : - Vuren
  28-10-2017 14:30 Schelluinen - : - ZBC '97
  28-10-2017 14:30 Alblasserdam - : - Ameide
  28-10-2017 14:30 EBOH - : - Asperen
  28-10-2017 15:00 IFC - : - De Zwerver

WD 07 04-11-2017 14:30 Streefkerk - : - Alblasserdam
  04-11-2017 14:30 ZBC '97 - : - Leerdam Sp
  04-11-2017 14:30 Vuren - : - EBOH
  04-11-2017 15:00 Ameide - : - Groote Lindt
  04-11-2017 15:00 De Zwerver - : - DFC
  04-11-2017 15:00 Asperen - : - IFC
  04-11-2017 15:00 De Alblas - : - Schelluinen

WD 08 18-11-2017 14:30 EBOH - : - Ameide
  18-11-2017 14:30 Alblasserdam - : - Vuren
  18-11-2017 14:30 Leerdam Sp - : - Schelluinen
  18-11-2017 14:30 Groote Lindt - : - ZBC '97
  18-11-2017 14:30 Streefkerk - : - De Zwerver
  18-11-2017 14:30 DFC - : - Asperen
  18-11-2017 15:00 IFC - : - De Alblas

WD 09 25-11-2017 14:30 Schelluinen - : - IFC
  25-11-2017 14:30 ZBC '97 - : - EBOH
  25-11-2017 14:30 Leerdam Sp - : - Groote Lindt
  25-11-2017 14:30 Vuren - : - De Zwerver
  25-11-2017 15:00 Asperen - : - Alblasserdam
  25-11-2017 15:00 Ameide - : - Streefkerk
  25-11-2017 15:00 De Alblas - : - DFC

WD 10 02-12-2017 14:30 DFC - : - ZBC '97
  02-12-2017 14:30 Streefkerk - : - Vuren
  02-12-2017 14:30 Alblasserdam - : - De Alblas
  02-12-2017 14:30 EBOH - : - Schelluinen
  02-12-2017 14:30 Groote Lindt - : - Asperen
  02-12-2017 15:00 IFC - : - Leerdam Sp
  02-12-2017 15:00 De Zwerver - : - Ameide

WD 11 09-12-2017 14:30 ZBC '97 - : - Alblasserdam
  09-12-2017 14:30 Leerdam Sp - : - EBOH
  09-12-2017 14:30 Groote Lindt - : - IFC
  09-12-2017 14:30 Schelluinen - : - DFC
  09-12-2017 15:00 De Alblas - : - Streefkerk
  09-12-2017 15:00 Ameide - : - Vuren
  09-12-2017 15:00 Asperen - : - De Zwerver

WD 12 16-12-2017 14:30 EBOH - : - Groote Lindt
  16-12-2017 14:30 DFC - : - Leerdam Sp
  16-12-2017 14:30 Vuren - : - Asperen
  16-12-2017 14:30 Streefkerk - : - ZBC '97
  16-12-2017 14:30 Alblasserdam - : - Schelluinen
  16-12-2017 15:00 IFC - : - Ameide
  16-12-2017 15:00 De Zwerver - : - De Alblas

WD 13 27-01-2018 14:30 EBOH - : - IFC
  27-01-2018 14:30 Leerdam Sp - : - Alblasserdam
  27-01-2018 14:30 Schelluinen - : - Streefkerk
  27-01-2018 14:30 Groote Lindt - : - DFC
  27-01-2018 14:30 ZBC '97 - : - De Zwerver
  27-01-2018 15:00 Asperen - : - Ameide
  27-01-2018 15:00 De Alblas - : - Vuren

WD 14 03-02-2018 14:30 Alblasserdam - : - EBOH
  03-02-2018 14:30 Streefkerk - : - Groote Lindt
  03-02-2018 14:30 DFC - : - IFC
  03-02-2018 14:30 Vuren - : - ZBC '97
  03-02-2018 15:00 Ameide - : - De Alblas
  03-02-2018 15:00 De Zwerver - : - Schelluinen
  03-02-2018 15:00 Asperen - : - Leerdam Sp

WD 15 24-02-2018 14:30 DFC - : - Streefkerk
  24-02-2018 14:30 Groote Lindt - : - Vuren
  24-02-2018 14:30 Schelluinen - : - Asperen
  24-02-2018 14:30 Schelluinen - : - Asperen
  24-02-2018 14:30 ZBC '97 - : - De Zwerver
  24-02-2018 14:30 Leerdam Sp - : - Ameide
  24-02-2018 15:00 IFC - : - Alblasserdam

WD 16 03-03-2018 14:30 Vuren - : - IFC
  03-03-2018 14:30 Alblasserdam - : - DFC
  03-03-2018 14:30 Streefkerk - : - EBOH
  03-03-2018 15:00 De Zwerver - : - Groote Lindt
  03-03-2018 15:00 Asperen - : - ZBC '97
  03-03-2018 15:00 De Alblas - : - Leerdam Sp
  03-03-2018 15:00 Ameide - : - Schelluinen

WD 17 10-03-2018 14:30 EBOH - : - Vuren
  10-03-2018 14:30 Leerdam Sp - : - ZBC '97
  10-03-2018 14:30 Alblasserdam - : - Streefkerk
  10-03-2018 14:30 Groote Lindt - : - Ameide
  10-03-2018 14:30 Schelluinen - : - De Alblas
  10-03-2018 14:30 DFC - : - De Zwerver
  10-03-2018 15:00 IFC - : - Asperen

WD 18 17-03-2018 14:30 Streefkerk - : - Leerdam Sp
  17-03-2018 14:30 ZBC '97 - : - Schelluinen
  17-03-2018 14:30 Vuren - : - DFC
  17-03-2018 15:00 De Alblas - : - Groote Lindt
  17-03-2018 15:00 Ameide - : - Alblasserdam
  17-03-2018 15:00 De Zwerver - : - IFC
  17-03-2018 15:00 Asperen - : - EBOH

WD 19 24-03-2018 14:30 Streefkerk - : - Asperen
  24-03-2018 14:30 DFC - : - Ameide
  24-03-2018 14:30 EBOH - : - De Alblas
  24-03-2018 14:30 Alblasserdam - : - De Zwerver
  24-03-2018 14:30 Leerdam Sp - : - Vuren
  24-03-2018 14:30 Groote Lindt - : - Schelluinen
  24-03-2018 15:00 IFC - : - ZBC '97

WD 20 31-03-2018 14:30 ZBC '97 - : - Groote Lindt
  31-03-2018 14:30 Vuren - : - Alblasserdam
  31-03-2018 14:30 Schelluinen - : - Leerdam Sp
  31-03-2018 15:00 Asperen - : - DFC
  31-03-2018 15:00 De Alblas - : - IFC
  31-03-2018 15:00 Ameide - : - EBOH
  31-03-2018 15:00 De Zwerver - : - Streefkerk

WD 21 07-04-2018 14:30 Schelluinen - : - Vuren
  07-04-2018 14:30 Groote Lindt - : - Alblasserdam
  07-04-2018 14:30 ZBC '97 - : - Ameide
  07-04-2018 14:30 EBOH - : - DFC
  07-04-2018 14:30 Leerdam Sp - : - De Zwerver
  07-04-2018 15:00 IFC - : - Streefkerk
  07-04-2018 15:00 De Alblas - : - Asperen

WD 22 14-04-2018 14:30 Alblasserdam - : - Leerdam Sp
  14-04-2018 14:30 Streefkerk - : - Schelluinen
  14-04-2018 14:30 DFC - : - Groote Lindt
  14-04-2018 14:30 Vuren - : - De Alblas
  14-04-2018 15:00 IFC - : - EBOH
  14-04-2018 15:00 Ameide - : - Asperen
  14-04-2018 15:00 De Zwerver - : - ZBC '97

WD 23 21-04-2018 14:30 Vuren - : - Streefkerk
  21-04-2018 14:30 Schelluinen - : - EBOH
  21-04-2018 14:30 ZBC '97 - : - DFC
  21-04-2018 14:30 Leerdam Sp - : - IFC
  21-04-2018 15:00 De Alblas - : - Alblasserdam
  21-04-2018 15:00 Ameide - : - De Zwerver
  21-04-2018 15:00 Asperen - : - Groote Lindt

WD 24 12-05-2018 14:30 EBOH - : - ZBC '97
  12-05-2018 14:30 Groote Lindt - : - Leerdam Sp
  12-05-2018 14:30 DFC - : - De Alblas
  12-05-2018 14:30 Streefkerk - : - Ameide
  12-05-2018 14:30 Alblasserdam - : - Asperen
  12-05-2018 15:00 IFC - : - Schelluinen
  12-05-2018 15:00 De Zwerver - : - Vuren

WD 25 19-05-2018 14:30 De Alblas - : - De Zwerver
  19-05-2018 14:30 Asperen - : - Vuren
  19-05-2018 14:30 Leerdam Sp - : - DFC
  19-05-2018 14:30 ZBC '97 - : - Streefkerk
  19-05-2018 14:30 Groote Lindt - : - EBOH
  19-05-2018 14:30 Schelluinen - : - Alblasserdam
  19-05-2018 14:30 Ameide - : - IFC

WD 26 26-05-2018 14:30 DFC - : - Schelluinen
  26-05-2018 14:30 Streefkerk - : - De Alblas
  26-05-2018 14:30 De Zwerver - : - Asperen
  26-05-2018 14:30 IFC - : - Groote Lindt
  26-05-2018 14:30 Vuren - : - Ameide
  26-05-2018 14:30 EBOH - : - Leerdam Sp
  26-05-2018 14:30 Alblasserdam - : - ZBC '97

Indeling 3e klasse

Team
Played Points
1 ZBC '97 4 9
2 De Alblas 4 8
3 Alblasserdam 4 8
4 Groote Lindt 4 7
5 EBOH 4 7
6 Streefkerk 4 6
7 De Zwerver 4 6
8 Ameide 4 5
9 Schelluinen 4 5
10 IFC 4 4
11 Vuren 4 4
12 Asperen 4 2
13 Leerdam Sp 4 2
14 DFC 4 1