De eerste training van de selectie zit erop. Prima sessie. Op naar een mooi seizoen. https://t.co/Bgcde5Ird9
Image is not available
We gaan weer beginnen! Morgen om 11.00 uur start onze selectie o.l.v. Raymond Sponselee en Pieter Lagendijk met de trainingen. ⚽️👍
Image is not available
We hebben niet stilgezeten! https://t.co/Jgki7sTuhA https://t.co/gQW6O7YXNi
Image is not available
Nieuwe handboeken en spelregels KNVB seizoen 2018-2019 https://t.co/be6cPHovRQ https://t.co/coO5mEN9YF
Image is not available
NIEUWE OPROEP: 1 mini doeltje kunstgras https://t.co/QgGsaH1kEU https://t.co/upGeiaOh2P
Image is not available
Slider
KNVB 3e klasse C Zuid 1 2017-2018
Print
WD 01 23-09-2017 14:30 Groote Lindt 1 : 0 Streefkerk
  23-09-2017 14:30 ZBC '97 6 : 3 Vuren
  23-09-2017 14:30 Leerdam Sp 2 : 2 Asperen
  23-09-2017 14:30 EBOH 1 : 2 Alblasserdam
  23-09-2017 14:30 Schelluinen 2 : 2 De Zwerver
  23-09-2017 15:00 IFC 5 : 0 DFC
  23-09-2017 15:00 De Alblas 2 : 2 Ameide

WD 02 30-09-2017 14:30 Vuren 5 : 2 Schelluinen
  30-09-2017 14:30 Alblasserdam 1 : 1 Groote Lindt
  30-09-2017 14:30 DFC 0 : 2 EBOH
  30-09-2017 14:30 Streefkerk 1 : 0 IFC
  30-09-2017 15:00 Ameide 0 : 2 ZBC '97
  30-09-2017 15:00 De Zwerver 0 : 0 Leerdam Sp
  30-09-2017 15:00 Asperen 1 : 1 De Alblas

WD 03 07-10-2017 14:30 DFC 2 : 2 Alblasserdam
  07-10-2017 14:30 EBOH 2 : 1 Streefkerk
  07-10-2017 14:30 Schelluinen 2 : 2 Ameide
  07-10-2017 14:30 ZBC '97 5 : 2 Asperen
  07-10-2017 14:30 Leerdam Sp 1 : 5 De Alblas
  07-10-2017 14:30 Groote Lindt 0 : 1 De Zwerver
  07-10-2017 15:00 IFC 1 : 1 Vuren

WD 04 14-10-2017 14:30 Streefkerk 6 : 1 DFC
  14-10-2017 14:30 Vuren 0 : 3 Groote Lindt
  14-10-2017 14:30 Alblasserdam 3 : 1 IFC
  14-10-2017 15:00 Asperen 1 : 2 Schelluinen
  14-10-2017 15:00 De Zwerver 3 : 3 EBOH
  14-10-2017 15:00 De Alblas 3 : 0 ZBC '97
  14-10-2017 15:00 Ameide 1 : 0 Leerdam Sp

WD 05 21-10-2017 14:30 Schelluinen 1 : 3 Groote Lindt
  21-10-2017 14:30 ZBC '97 4 : 1 IFC
  21-10-2017 14:30 Vuren 4 : 1 Leerdam Sp
  21-10-2017 15:00 De Alblas 3 : 2 EBOH
  21-10-2017 15:00 Ameide 3 : 2 DFC
  21-10-2017 15:00 Asperen 4 : 1 Streefkerk
  21-10-2017 15:00 De Zwerver 2 : 2 Alblasserdam

WD 06 28-10-2017 14:30 DFC 3 : 1 Vuren
  28-10-2017 14:30 Leerdam Sp 0 : 0 Streefkerk
  28-10-2017 14:30 Schelluinen 4 : 1 ZBC '97
  28-10-2017 14:30 EBOH 4 : 0 Asperen
  28-10-2017 14:30 Groote Lindt 1 : 5 De Alblas
  28-10-2017 14:30 Alblasserdam 1 : 4 Ameide
  28-10-2017 15:00 IFC 2 : 1 De Zwerver

WD 07 04-11-2017 14:30 Vuren 2 : 2 EBOH
  04-11-2017 14:30 ZBC '97 2 : 1 Leerdam Sp
  04-11-2017 14:30 Streefkerk 3 : 1 Alblasserdam
  04-11-2017 15:00 De Zwerver 2 : 2 DFC
  04-11-2017 15:00 De Alblas 2 : 0 Schelluinen
  04-11-2017 15:00 Ameide 1 : 1 Groote Lindt
  04-11-2017 15:00 Asperen 1 : 1 IFC

WD 08 18-11-2017 14:30 Streefkerk 3 : 1 De Zwerver
  18-11-2017 14:30 EBOH 2 : 1 Ameide
  18-11-2017 14:30 Leerdam Sp 2 : 3 Schelluinen
  18-11-2017 14:30 Groote Lindt 3 : 1 ZBC '97
  18-11-2017 14:30 DFC 3 : 2 Asperen
  18-11-2017 15:00 IFC 1 : 1 De Alblas

WD 09 25-11-2017 14:30 ZBC '97 1 : 2 EBOH
  25-11-2017 14:30 Leerdam Sp 2 : 2 Groote Lindt
  25-11-2017 14:30 Vuren 1 : 0 De Zwerver
  25-11-2017 14:30 Schelluinen 3 : 0 IFC
  25-11-2017 15:00 De Alblas 0 : 2 DFC
  25-11-2017 15:00 Ameide 1 : 1 Streefkerk
  25-11-2017 15:00 Asperen 1 : 3 Alblasserdam

WD 10 02-12-2017 14:30 DFC 2 : 2 ZBC '97
  02-12-2017 14:30 EBOH 5 : 0 Schelluinen
  02-12-2017 14:30 Streefkerk 7 : 0 Vuren
  02-12-2017 14:30 Groote Lindt 1 : 3 Asperen
  02-12-2017 14:30 Alblasserdam 2 : 2 De Alblas
  02-12-2017 15:00 IFC 2 : 0 Leerdam Sp
  02-12-2017 15:00 De Zwerver 1 : 0 Ameide

WD 11 09-12-2017 15:00 De Alblas 2 : 2 Streefkerk
  09-12-2017 15:00 Ameide 5 : 4 Vuren
  09-12-2017 15:00 Asperen 0 : 2 De Zwerver

WD 12 16-12-2017 14:30 DFC 2 : 0 Leerdam Sp
  16-12-2017 14:30 EBOH 0 : 0 Groote Lindt
  16-12-2017 14:30 Streefkerk 9 : 0 ZBC '97
  16-12-2017 15:00 IFC 5 : 1 Ameide

WD 13 27-01-2018 14:30 Groote Lindt 5 : 3 DFC
  27-01-2018 14:30 Schelluinen 0 : 2 Streefkerk
  27-01-2018 14:30 ZBC '97 0 : 2 De Zwerver
  27-01-2018 14:30 EBOH 1 : 3 IFC
  27-01-2018 14:30 Leerdam Sp 0 : 3 Alblasserdam
  27-01-2018 15:00 De Alblas 1 : 3 Vuren
  27-01-2018 15:00 Asperen 3 : 2 Ameide

WD 14 03-02-2018 14:30 Alblasserdam 0 : 1 EBOH
  03-02-2018 14:30 Streefkerk 4 : 2 Groote Lindt
  03-02-2018 14:30 Vuren 4 : 2 ZBC '97
  03-02-2018 15:00 Asperen 3 : 0 Leerdam Sp
  03-02-2018 15:00 Ameide 1 : 0 De Alblas

WD 11 17-02-2018 14:30 Groote Lindt 3 : 2 IFC
  17-02-2018 14:30 ZBC '97 5 : 3 Alblasserdam
  17-02-2018 14:30 Leerdam Sp 2 : 3 EBOH
  17-02-2018 14:30 Schelluinen 5 : 2 DFC

WD 12 17-02-2018 14:30 Vuren 2 : 3 Asperen
  17-02-2018 15:00 De Zwerver 3 : 2 De Alblas

WD 15 24-02-2018 14:30 EBOH 0 : 2 De Zwerver
  24-02-2018 14:30 Groote Lindt 3 : 3 Vuren
  24-02-2018 15:00 IFC 1 : 4 Alblasserdam

WD 17 10-03-2018 14:30 DFC 2 : 3 De Zwerver
  10-03-2018 14:30 Groote Lindt 4 : 0 Ameide
  10-03-2018 14:30 Leerdam Sp 0 : 0 ZBC '97
  10-03-2018 14:30 Alblasserdam 0 : 1 Streefkerk
  10-03-2018 14:30 Schelluinen 1 : 4 De Alblas
  10-03-2018 14:30 EBOH 6 : 0 Vuren
  10-03-2018 15:00 IFC 7 : 1 Asperen

WD 18 17-03-2018 14:30 Streefkerk 4 : 1 Leerdam Sp
  17-03-2018 14:30 Vuren 2 : 0 DFC
  17-03-2018 15:00 Ameide 4 : 4 Alblasserdam
  17-03-2018 15:00 Asperen 0 : 4 EBOH

WD 19 24-03-2018 14:30 DFC 0 : 3 Ameide
  24-03-2018 14:30 Groote Lindt 0 : 5 Schelluinen
  24-03-2018 14:30 Alblasserdam 0 : 3 De Zwerver
  24-03-2018 14:30 EBOH 5 : 1 De Alblas
  24-03-2018 14:30 Streefkerk 0 : 1 Asperen
  24-03-2018 14:30 Leerdam Sp 1 : 3 Vuren
  24-03-2018 15:00 IFC 4 : 0 ZBC '97

WD 20 31-03-2018 14:30 Vuren 2 : 1 Alblasserdam
  31-03-2018 14:30 ZBC '97 2 : 2 Groote Lindt
  31-03-2018 14:30 Schelluinen 1 : 1 Leerdam Sp
  31-03-2018 15:00 Ameide 2 : 2 EBOH
  31-03-2018 15:00 De Alblas 2 : 0 IFC
  31-03-2018 15:00 Asperen 2 : 3 DFC
  31-03-2018 15:00 De Zwerver 4 : 0 Streefkerk

WD 18 02-04-2018 14:30 ZBC '97 0 : 0 Schelluinen

WD 08 03-04-2018 20:00 Alblasserdam 1 : 1 Vuren

WD 21 07-04-2018 14:30 Groote Lindt 1 : 4 Alblasserdam
  07-04-2018 14:30 Leerdam Sp 1 : 3 De Zwerver
  07-04-2018 14:30 EBOH 4 : 0 DFC
  07-04-2018 14:30 ZBC '97 2 : 1 Ameide
  07-04-2018 14:30 Schelluinen 1 : 4 Vuren
  07-04-2018 15:00 De Alblas 2 : 1 Asperen
  07-04-2018 15:00 IFC 0 : 1 Streefkerk

WD 12 10-04-2018 14:30 Alblasserdam 4 : 4 Schelluinen

WD 22 14-04-2018 14:30 Alblasserdam 4 : 0 Leerdam Sp
  14-04-2018 14:30 Vuren 0 : 3 De Alblas
  14-04-2018 14:30 DFC 0 : 3 Groote Lindt
  14-04-2018 14:30 Streefkerk 1 : 2 Schelluinen
  14-04-2018 15:00 IFC 4 : 4 EBOH
  14-04-2018 15:00 Ameide 2 : 3 Asperen
  14-04-2018 15:00 De Zwerver 2 : 2 ZBC '97

WD 23 21-04-2018 14:30 Leerdam Sp 3 : 0 IFC
  21-04-2018 14:30 ZBC '97 1 : 2 DFC
  21-04-2018 14:30 Schelluinen 1 : 2 EBOH
  21-04-2018 14:30 Vuren 1 : 1 Streefkerk
  21-04-2018 15:00 De Alblas 5 : 0 Alblasserdam
  21-04-2018 15:00 Ameide 0 : 1 De Zwerver
  21-04-2018 15:00 Asperen 3 : 1 Groote Lindt

WD 15 28-04-2018 14:30 Schelluinen 1 : 0 Asperen
  28-04-2018 14:30 Leerdam Sp 0 : 1 Ameide
  28-04-2018 14:30 DFC 0 : 1 Streefkerk
  28-04-2018 14:30 ZBC '97 1 : 5 De Alblas

WD 18 28-04-2018 15:00 De Zwerver 2 : 1 IFC

WD 16 05-05-2018 14:30 Streefkerk 0 : 2 EBOH
  05-05-2018 14:30 Vuren 1 : 4 IFC
  05-05-2018 14:30 Alblasserdam 2 : 5 DFC
  05-05-2018 15:00 De Alblas 10 : 0 Leerdam Sp
  05-05-2018 15:00 Ameide 4 : 2 Schelluinen
  05-05-2018 15:00 Asperen 4 : 4 ZBC '97
  05-05-2018 15:00 De Zwerver 3 : 0 Groote Lindt

WD 14 10-05-2018 14:30 DFC 3 : 1 IFC
  10-05-2018 15:00 De Zwerver 1 : 3 Schelluinen

WD 18 10-05-2018 15:00 De Alblas 1 : 2 Groote Lindt

WD 24 12-05-2018 14:30 Streefkerk 3 : 1 Ameide
  12-05-2018 14:30 EBOH 5 : 0 ZBC '97
  12-05-2018 14:30 Groote Lindt 3 : 1 Leerdam Sp
  12-05-2018 14:30 Alblasserdam 2 : 1 Asperen
  12-05-2018 14:30 DFC 3 : 1 De Alblas
  12-05-2018 15:00 De Zwerver 4 : 1 Vuren
  12-05-2018 15:00 IFC 7 : 2 Schelluinen

WD 25 19-05-2018 14:30 ZBC '97 0 : 1 Streefkerk
  19-05-2018 14:30 Schelluinen 0 : 0 Alblasserdam
  19-05-2018 14:30 De Alblas 4 : 2 De Zwerver
  19-05-2018 14:30 Asperen 2 : 0 Vuren
  19-05-2018 14:30 Ameide 2 : 2 IFC
  19-05-2018 14:30 Groote Lindt 1 : 1 EBOH
  19-05-2018 14:30 Leerdam Sp 1 : 4 DFC

WD 26 26-05-2018 14:30 Alblasserdam 10 : 0 ZBC '97
  26-05-2018 14:30 Vuren 3 : 1 Ameide
  26-05-2018 14:30 DFC 4 : 2 Schelluinen
  26-05-2018 14:30 EBOH 7 : 0 Leerdam Sp
  26-05-2018 14:30 IFC 4 : 4 Groote Lindt
  26-05-2018 14:30 Streefkerk 2 : 1 De Alblas
  26-05-2018 14:30 De Zwerver 5 : 1 Asperen

Stand 3e klasse C

Team
Played Points
1 EBOH 26 54
2 De Zwerver 26 51
3 Streefkerk 26 49
4 De Alblas 26 44
5 Groote Lindt 26 38
6 DFC 26 36
7 Alblasserdam 26 35
8 IFC 26 33
9 Schelluinen 26 33
10 Vuren 26 33
11 Ameide 26 31
12 Asperen 26 31
13 ZBC '97 26 27
14 Leerdam Sp 26 9