De eerste actie van de supporters van onze prachtige club. Wat gaaf! https://t.co/Y8IV89a5Ph
Image is not available
Eindstand @vvstreefkerk - @vvNwlekkerland 2-7.
Image is not available
Ruststand @vvstreefkerk - @vvNwlekkerland 1-3
Image is not available
De eerste oefenwedstrijd van dit nieuwe seizoen op sportpark Streveland. We spelen om 14.30 uur tegen buurman… https://t.co/6Uzp179kdL
Image is not available
We gaan weer voetballen! Morgen 17 augustus om 14.30 uur de eerste oefenwedstrijd: Streefkerk - Nw Lekkerland. Kant… https://t.co/YkIWvddlXj
Image is not available
Slider
KNVB 3e klasse C Zuid 1 2018-2019
Print
WD 01 22-09-2018 14:30 Alblasserdam 2 : 0 SV Meerkerk
  22-09-2018 14:30 Schelluinen 3 : 0 IFC
  22-09-2018 14:30 Groote Lindt 1 : 0 De Alblas
  22-09-2018 15:00 Arkel 1 : 1 Hardinxveld
  22-09-2018 15:00 De Zwerver 1 : 2 Streefkerk
  22-09-2018 15:00 Ameide 1 : 1 VVAC
  22-09-2018 17:00 SVW 3 : 0 Unitas

WD 02 29-09-2018 14:30 SV Meerkerk 1 : 5 De Zwerver
  29-09-2018 14:30 Hardinxveld 2 : 2 Alblasserdam
  29-09-2018 14:30 Streefkerk 0 : 3 Ameide
  29-09-2018 15:00 IFC 0 : 3 Arkel
  29-09-2018 15:00 De Alblas 3 : 1 SVW
  29-09-2018 15:00 VVAC 0 : 1 Schelluinen
  29-09-2018 15:00 Unitas 2 : 1 Groote Lindt

WD 03 06-10-2018 14:30 Groote Lindt 4 : 0 Alblasserdam
  06-10-2018 14:30 Schelluinen 0 : 3 Arkel
  06-10-2018 14:30 SV Meerkerk 4 : 1 Unitas
  06-10-2018 14:30 Streefkerk 1 : 0 De Alblas
  06-10-2018 15:00 Ameide 2 : 2 Hardinxveld
  06-10-2018 15:00 SVW 6 : 0 VVAC
  06-10-2018 15:00 De Zwerver 3 : 0 IFC

WD 04 13-10-2018 14:30 Alblasserdam 1 : 1 Ameide
  13-10-2018 14:30 Hardinxveld 1 : 1 Schelluinen
  13-10-2018 15:00 IFC 2 : 3 Groote Lindt
  13-10-2018 15:00 Unitas 2 : 3 Streefkerk
  13-10-2018 15:00 De Alblas 0 : 2 De Zwerver
  13-10-2018 15:00 Arkel 5 : 1 SVW
  13-10-2018 15:00 VVAC 2 : 2 SV Meerkerk

WD 05 20-10-2018 14:30 SV Meerkerk 0 : 2 Streefkerk
  20-10-2018 14:30 Alblasserdam 1 : 1 Arkel
  20-10-2018 14:30 Groote Lindt 2 : 1 VVAC
  20-10-2018 14:30 Schelluinen 7 : 1 Unitas
  20-10-2018 14:30 Hardinxveld 0 : 1 De Alblas
  20-10-2018 15:00 Ameide 5 : 0 IFC
  20-10-2018 15:00 SVW 1 : 1 De Zwerver

WD 06 27-10-2018 14:30 Streefkerk 1 : 3 Schelluinen
  27-10-2018 15:00 De Zwerver 5 : 3 Groote Lindt
  27-10-2018 15:00 Arkel 2 : 2 Ameide
  27-10-2018 15:00 VVAC 1 : 3 Hardinxveld
  27-10-2018 15:00 De Alblas 2 : 1 SV Meerkerk
  27-10-2018 15:00 IFC 0 : 2 SVW
  27-10-2018 15:00 Unitas 0 : 2 Alblasserdam

WD 07 03-11-2018 14:30 Groote Lindt 2 : 0 Streefkerk
  03-11-2018 14:30 Schelluinen 2 : 2 De Zwerver
  03-11-2018 14:30 Hardinxveld 3 : 1 Unitas
  03-11-2018 14:30 Alblasserdam 3 : 2 IFC
  03-11-2018 15:00 SVW 3 : 2 SV Meerkerk
  03-11-2018 15:00 Arkel 3 : 2 VVAC
  03-11-2018 15:00 Ameide 3 : 2 De Alblas

WD 08 17-11-2018 14:30 Streefkerk 3 : 4 SVW
  17-11-2018 14:30 SV Meerkerk 2 : 3 Groote Lindt
  17-11-2018 15:00 Unitas 1 : 2 Ameide
  17-11-2018 15:00 De Alblas 1 : 2 Schelluinen
  17-11-2018 15:00 De Zwerver 0 : 1 Arkel
  17-11-2018 15:00 IFC 0 : 4 Hardinxveld
  17-11-2018 15:00 VVAC 2 : 3 Alblasserdam

WD 09 24-11-2018 14:30 Alblasserdam 2 : 3 SVW
  24-11-2018 14:30 Hardinxveld 1 : 2 Groote Lindt
  24-11-2018 15:00 Unitas 3 : 4 De Alblas
  24-11-2018 15:00 Arkel 5 : 0 Streefkerk
  24-11-2018 15:00 Ameide 1 : 1 Schelluinen
  24-11-2018 15:00 IFC 2 : 2 SV Meerkerk
  24-11-2018 15:00 VVAC 2 : 1 De Zwerver

WD 10 01-12-2018 14:30 Streefkerk 2 : 1 VVAC
  01-12-2018 14:30 Groote Lindt 1 : 0 Arkel
  01-12-2018 14:30 SV Meerkerk 2 : 1 Hardinxveld
  01-12-2018 14:30 Schelluinen 2 : 2 Alblasserdam
  01-12-2018 15:00 De Alblas 3 : 2 IFC
  01-12-2018 15:00 SVW 3 : 1 Ameide
  01-12-2018 15:00 De Zwerver 4 : 1 Unitas

WD 11 08-12-2018 14:30 Schelluinen 3 : 2 SVW
  08-12-2018 14:30 Hardinxveld 4 : 0 De Zwerver
  08-12-2018 14:30 Alblasserdam 1 : 2 Streefkerk
  08-12-2018 15:00 IFC 4 : 1 Unitas
  08-12-2018 15:00 Arkel 2 : 0 SV Meerkerk
  08-12-2018 15:00 Ameide 2 : 0 Groote Lindt
  08-12-2018 15:00 VVAC 1 : 3 De Alblas

WD 12 15-12-2018 14:15 De Zwerver 5 : 1 Alblasserdam
  15-12-2018 14:15 Streefkerk 2 : 2 IFC
  15-12-2018 14:15 Groote Lindt 4 : 2 Schelluinen
  15-12-2018 14:15 SV Meerkerk 0 : 0 Ameide
  15-12-2018 14:15 De Alblas 1 : 4 Arkel
  15-12-2018 15:00 Unitas 1 : 2 VVAC
  15-12-2018 15:00 SVW 0 : 1 Hardinxveld

WD 13 19-01-2019 14:30 Hardinxveld 1 : 0 Streefkerk
  19-01-2019 14:30 Schelluinen 2 : 0 SV Meerkerk
  19-01-2019 14:30 Alblasserdam 1 : 5 De Alblas
  19-01-2019 15:00 Arkel 3 : 1 Unitas
  19-01-2019 15:00 Ameide 3 : 3 De Zwerver
  19-01-2019 15:00 VVAC 0 : 2 IFC

WD 15 02-02-2019 14:30 Hardinxveld 7 : 0 IFC
  02-02-2019 14:30 Schelluinen 2 : 1 De Alblas
  02-02-2019 14:30 Groote Lindt 1 : 2 SV Meerkerk
  02-02-2019 14:30 Alblasserdam 1 : 1 VVAC
  02-02-2019 15:00 Ameide 2 : 1 Unitas
  02-02-2019 15:00 SVW 1 : 0 Streefkerk

WD 16 09-02-2019 14:30 SV Meerkerk 1 : 2 Alblasserdam
  09-02-2019 14:30 Streefkerk 1 : 2 De Zwerver
  09-02-2019 14:30 Hardinxveld 0 : 1 Arkel
  09-02-2019 15:00 Unitas 0 : 1 SVW
  09-02-2019 15:00 IFC 1 : 6 Schelluinen
  09-02-2019 15:00 VVAC 1 : 1 Ameide

WD 17 16-02-2019 14:30 Groote Lindt 6 : 1 Unitas
  16-02-2019 14:30 Alblasserdam 2 : 0 Hardinxveld
  16-02-2019 14:30 Schelluinen 0 : 2 VVAC
  16-02-2019 15:00 SVW 3 : 0 De Alblas
  16-02-2019 15:00 Arkel 3 : 2 IFC
  16-02-2019 15:00 De Zwerver 3 : 0 SV Meerkerk
  16-02-2019 15:00 Ameide 4 : 2 Streefkerk

WD 14 23-02-2019 14:30 SV Meerkerk 3 : 1 SVW
  23-02-2019 14:30 Streefkerk 1 : 2 Groote Lindt
  23-02-2019 15:00 De Zwerver 3 : 0 Schelluinen
  23-02-2019 15:00 IFC 1 : 0 Alblasserdam
  23-02-2019 15:00 De Alblas 4 : 2 Ameide
  23-02-2019 15:00 Unitas 0 : 6 Hardinxveld
  23-02-2019 15:00 VVAC 2 : 3 Arkel

WD 18 09-03-2019 14:30 Streefkerk 1 : 1 SV Meerkerk
  09-03-2019 15:00 VVAC 0 : 2 Groote Lindt
  09-03-2019 15:00 Unitas 0 : 4 Schelluinen
  09-03-2019 15:00 De Alblas 1 : 1 Hardinxveld
  09-03-2019 15:00 Arkel 2 : 3 Alblasserdam
  09-03-2019 15:00 De Zwerver 4 : 2 SVW
  09-03-2019 15:00 IFC 1 : 2 Ameide

WD 19 16-03-2019 14:30 Hardinxveld 5 : 1 VVAC
  16-03-2019 15:00 Ameide 2 : 1 Arkel
  16-03-2019 15:00 SVW 2 : 1 IFC

WD 20 23-03-2019 14:30 Streefkerk 2 : 1 Hardinxveld
  23-03-2019 14:30 SV Meerkerk 2 : 1 Schelluinen
  23-03-2019 15:00 Unitas 1 : 6 Arkel
  23-03-2019 15:00 IFC 1 : 2 VVAC
  23-03-2019 15:00 De Alblas 0 : 1 Alblasserdam
  23-03-2019 15:00 SVW 1 : 1 Groote Lindt
  23-03-2019 15:00 De Zwerver 3 : 0 Ameide

WD 13 30-03-2019 14:30 Groote Lindt 0 : 0 SVW

WD 19 30-03-2019 14:30 SV Meerkerk 3 : 1 De Alblas
  30-03-2019 14:30 Alblasserdam 3 : 1 Unitas
  30-03-2019 14:30 Schelluinen 1 : 3 Streefkerk

WD 15 30-03-2019 15:00 Arkel 1 : 1 De Zwerver

WD 21 06-04-2019 14:30 Hardinxveld 1 : 0 SVW
  06-04-2019 14:30 Schelluinen 1 : 2 Groote Lindt
  06-04-2019 15:00 IFC 5 : 2 Streefkerk
  06-04-2019 15:00 Ameide 3 : 1 SV Meerkerk
  06-04-2019 15:00 VVAC 2 : 1 Unitas
  06-04-2019 15:00 Arkel 1 : 0 De Alblas

WD 22 13-04-2019 14:30 Streefkerk 2 : 1 Alblasserdam
  13-04-2019 14:30 Groote Lindt 1 : 2 Ameide
  13-04-2019 14:30 SV Meerkerk 1 : 0 Arkel
  13-04-2019 15:00 Unitas 3 : 0 IFC
  13-04-2019 15:00 De Alblas 3 : 1 VVAC
  13-04-2019 15:00 SVW 1 : 0 Schelluinen
  13-04-2019 15:00 De Zwerver 2 : 0 Hardinxveld

WD 23 20-04-2019 14:30 Hardinxveld 1 : 2 SV Meerkerk
  20-04-2019 14:30 Alblasserdam 1 : 3 Schelluinen
  20-04-2019 14:30 Unitas 0 : 5 De Zwerver
  20-04-2019 14:30 Arkel 4 : 0 Groote Lindt
  20-04-2019 15:00 VVAC 4 : 1 Streefkerk
  20-04-2019 15:00 Ameide 2 : 4 SVW
  20-04-2019 15:00 IFC 2 : 1 De Alblas

WD 16 22-04-2019 14:30 De Alblas 1 : 1 Groote Lindt

WD 21 22-04-2019 15:00 Alblasserdam 1 : 0 De Zwerver

WD 19 04-05-2019 14:30 Groote Lindt 2 : 4 De Zwerver

WD 24 11-05-2019 14:30 SV Meerkerk 2 : 0 IFC
  11-05-2019 14:30 Schelluinen 1 : 1 Ameide
  11-05-2019 14:30 Groote Lindt 4 : 2 Hardinxveld
  11-05-2019 14:30 Streefkerk 0 : 3 Arkel
  11-05-2019 15:00 SVW 4 : 2 Alblasserdam
  11-05-2019 15:00 De Zwerver 2 : 1 VVAC
  11-05-2019 15:00 De Alblas 5 : 1 Unitas

WD 25 18-05-2019 14:30 Alblasserdam 3 : 1 Groote Lindt
  18-05-2019 14:30 Arkel 5 : 0 Schelluinen
  18-05-2019 14:30 De Alblas 1 : 3 Streefkerk
  18-05-2019 14:30 Unitas 0 : 7 SV Meerkerk
  18-05-2019 14:30 VVAC 2 : 2 SVW
  18-05-2019 14:30 Hardinxveld 1 : 3 Ameide
  18-05-2019 14:30 IFC 1 : 3 De Zwerver

WD 26 25-05-2019 14:30 Groote Lindt 4 : 2 IFC
  25-05-2019 14:30 SV Meerkerk 2 : 2 VVAC
  25-05-2019 14:30 SVW 2 : 3 Arkel
  25-05-2019 14:30 Schelluinen 4 : 2 Hardinxveld
  25-05-2019 14:30 Ameide 3 : 1 Alblasserdam
  25-05-2019 14:30 Streefkerk 6 : 2 Unitas
  25-05-2019 14:30 De Zwerver 6 : 1 De Alblas

Indeling 3e klasse C

Team
Played Points
1 Streefkerk 0 0
2 Groot Ammers 0 0
3 De Alblas 0 0
4 VVAC 0 0
5 Ameide 0 0
6 Alblasserdam 0 0
7 Schoonhoven 0 0
8 Schelluinen 0 0
9 SVW 0 0
10 SV Meerkerk 0 0
11 Hardinxveld 0 0
12 Lekkerkerk 0 0
13 Perkouw 0 0
14 Lopik 0 0