https://t.co/MwqqIphCNa Streefkerk JO10-2 tegen Nieuw-lekkerland JO10-2
Image is not available
Eindstand @VVAC_Ottoland - @vvstreefkerk 1-2
Image is not available
Tim Den Besten en Olaf Wols schieten @vvstreefkerk naar een 0-2 voorsprong
Image is not available
We gaan beginnen! Super sfeer. Zo hoort het! https://t.co/MGoZddgZ24
Image is not available
De opstellingen https://t.co/HKgGpveOZ5
Image is not available
Slider
KNVB 3e klasse C Zuid 1 2019-2020
Print
WD01 21-09-2019 14:30 Schelluinen 2 : 1 Groot Ammers
  21-09-2019 14:30 SV Meerkerk 3 : 0 De Alblas
  21-09-2019 14:30 SV Lopik 2 : 0 Perkouw
  21-09-2019 14:30 Alblasserdam 1 : 0 Lekkerkerk
  21-09-2019 14:30 Hardinxveld 2 : 1 Streefkerk
  21-09-2019 15:00 Ameide 5 : 2 Schoonhoven
  21-09-2019 15:00 SVW 6 : 0 VVAC

WD02 28-09-2019 14:30 Streefkerk 3 : 0 SV Lopik
  28-09-2019 14:30 Perkouw 1 : 1 SV Meerkerk
  28-09-2019 14:30 Lekkerkerk 1 : 4 Schelluinen
  28-09-2019 15:00 Groot Ammers 2 : 2 Hardinxveld
  28-09-2019 15:00 De Alblas 2 : 3 Alblasserdam
  28-09-2019 15:00 VVAC 1 : 2 Ameide
  28-09-2019 15:00 Schoonhoven 0 : 4 SVW

WD03 03-10-2019 14:30 Schelluinen 4 : 2 Perkouw
  03-10-2019 14:30 Lekkerkerk 2 : 1 Groot Ammers
  03-10-2019 15:00 Hardinxveld 0 : 4 Alblasserdam
  03-10-2019 15:00 SVW 5 : 0 De Alblas
  03-10-2019 15:00 VVAC 1 : 0 SV Lopik
  03-10-2019 15:00 Schoonhoven 2 : 2 SV Meerkerk
  03-10-2019 15:00 Ameide 0 : 3 Streefkerk

WD04 12-10-2019 14:30 Alblasserdam 7 : 2 Ameide
  12-10-2019 14:30 Hardinxveld 2 : 3 SVW
  12-10-2019 14:30 SV Meerkerk 4 : 1 Lekkerkerk
  12-10-2019 14:30 Perkouw 1 : 4 VVAC
  12-10-2019 14:30 Streefkerk 2 : 2 Schoonhoven
  12-10-2019 15:00 SV Lopik 2 : 2 Schelluinen
  12-10-2019 15:00 De Alblas 2 : 1 Groot Ammers

WD05 19-10-2019 14:30 Lekkerkerk 0 : 3 SV Lopik
  19-10-2019 14:30 Schelluinen 0 : 2 Hardinxveld
  19-10-2019 15:00 SVW 5 : 0 SV Meerkerk
  19-10-2019 15:00 VVAC 1 : 0 Alblasserdam
  19-10-2019 15:00 Ameide 2 : 1 De Alblas
  19-10-2019 15:00 Schoonhoven 4 : 2 Perkouw
  19-10-2019 15:00 Groot Ammers 4 : 3 Streefkerk

WD06 26-10-2019 14:30 Hardinxveld 4 : 0 Ameide
  26-10-2019 14:30 Alblasserdam 3 : 0 Schoonhoven
  26-10-2019 14:30 Schelluinen 0 : 3 SVW
  26-10-2019 14:30 SV Meerkerk 1 : 0 VVAC
  26-10-2019 14:30 Perkouw 2 : 3 De Alblas
  26-10-2019 14:30 SV Lopik 1 : 1 Groot Ammers
  26-10-2019 14:30 Streefkerk 5 : 2 Lekkerkerk

WD07 02-11-2019 14:30 Lekkerkerk 2 : 0 Perkouw
  02-11-2019 15:00 SVW 0 : 2 Alblasserdam
  02-11-2019 15:00 VVAC 0 : 4 Hardinxveld
  02-11-2019 15:00 Ameide 0 : 3 SV Lopik
  02-11-2019 15:00 Groot Ammers 2 : 2 SV Meerkerk
  02-11-2019 15:00 Schoonhoven 1 : 0 Schelluinen
  02-11-2019 15:00 De Alblas 1 : 3 Streefkerk

WD08 09-11-2019 14:30 Alblasserdam 2 : 2 Schelluinen
  09-11-2019 14:30 SV Lopik 2 : 0 Schoonhoven
  09-11-2019 14:30 SV Meerkerk 1 : 3 Ameide
  09-11-2019 14:30 Perkouw 1 : 5 Hardinxveld
  09-11-2019 14:30 Streefkerk 1 : 2 SVW
  09-11-2019 15:00 De Alblas 2 : 3 Lekkerkerk
  09-11-2019 15:00 Groot Ammers 2 : 2 VVAC

WD09 23-11-2019 14:30 Schoonhoven 5 : 0 De Alblas
  23-11-2019 14:30 SVW 3 : 1 Ameide
  23-11-2019 14:30 VVAC 2 : 1 Lekkerkerk
  23-11-2019 14:30 Alblasserdam 3 : 1 SV Meerkerk
  23-11-2019 14:30 Schelluinen 1 : 3 Streefkerk
  23-11-2019 14:30 Perkouw 1 : 2 Groot Ammers
  23-11-2019 14:30 Hardinxveld 1 : 0 SV Lopik

WD10 30-11-2019 14:30 Streefkerk 5 : 2 Perkouw
  30-11-2019 14:30 Lekkerkerk 3 : 1 Schoonhoven
  30-11-2019 14:30 SV Lopik 1 : 4 SVW
  30-11-2019 14:30 SV Meerkerk 0 : 4 Hardinxveld
  30-11-2019 15:00 Ameide 3 : 1 Schelluinen
  30-11-2019 15:00 Groot Ammers 2 : 3 Alblasserdam
  30-11-2019 15:00 De Alblas 1 : 0 VVAC

WD11 07-12-2019 14:30 Alblasserdam 3 : 1 SV Lopik
  07-12-2019 14:30 Schelluinen - : - SV Meerkerk
  07-12-2019 14:30 Hardinxveld 3 : 2 De Alblas
  07-12-2019 15:00 SVW 7 : 1 Perkouw
  07-12-2019 15:00 Ameide 3 : 2 Lekkerkerk
  07-12-2019 15:00 VVAC 1 : 2 Streefkerk
  07-12-2019 15:00 Schoonhoven 2 : 1 Groot Ammers

WD12 14-12-2019 14:30 Streefkerk - : - Alblasserdam
  14-12-2019 14:30 Lekkerkerk - : - Hardinxveld
  14-12-2019 14:30 SV Meerkerk - : - SV Lopik
  14-12-2019 14:30 Perkouw - : - Ameide
  14-12-2019 15:00 Groot Ammers - : - SVW
  14-12-2019 15:00 De Alblas - : - Schelluinen
  14-12-2019 15:00 VVAC - : - Schoonhoven

Stand 3e klasse C

Team
Played Points
1 SVW 11 30
2 Alblasserdam 11 28
3 Hardinxveld 11 25
4 Streefkerk 11 22
5 Ameide 11 18
6 SV Lopik 11 14
7 Schoonhoven 11 14
8 VVAC 11 13
9 SV Meerkerk 10 12
10 Lekkerkerk 11 12
11 Schelluinen 10 11
12 Groot Ammers 11 10
13 De Alblas 11 9
14 Perkouw 11 1