Lekvogels JO19-1 was onze tegenstander van vandaag. Zij wisten vorige week door een fraaie overwinning op Woudrichem de koppositie in onze competitie over te nemen. We konden dus rekenen op een goed elftal tegenover ons. We hadden opnieuw 4 geblesseerden in ons team en gelukkig kon Arne van JO16 aansluiten als wissel.

VVS begon goed aan de wedstrijd. Achterin hadden we de aanvallers van Lekvogels goed onder controle en we verschenen aanvallend regelmatig voor de goal van onze tegenstander. Na een kwartier spelen opende VVS de score door een zeer fraaie kopbal van Mijndert na een even zo’n fraaie voorzet van Fred, 1-0. Vlak daarna werd het 2-0 door Chris, die op snelheid 1 op 1 met de keeper kwam en de bal laag inschoot. Deze stand bleef lang op het scorebord staan, maar vlak voor de rust schoot opnieuw Chris de 3-0 in de touwen, zodat we met een zeer comfortabele stand de rust ingingen. In de rust kregen we te horen dat de beste speler van Lekvogels “boos” vertrokken was en dat kwam ons niet verkeerd uit. VVS had ook in de tweede helft het beste veldspel en we kregen volop kansen. Het werd 4-0 en 5-0 door Steven en Yuri. Steven scoorde fraai uit een steekpass van Emilio en Yuri dacht een vrije trap voor de goal te brengen, maar deze verdween ineens in de goal. Het slotakkoord was voor Devin, die de bal vanaf de zestien meter prachtig met een krul in de bovenhoek schoot. Zo stond er na 90 minuten 6-0 op het scorebord en dit was zeer verdiend na een goede wedstrijd.